Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Introligatornia

Introligatornia Warszawa - oprawianie książek i nie tylko

Patrząc na stare książki, docenia się niesamowity kunszt oprawy, bogate zdobienia, a przede wszystkim wytrzymałość, która pozwoliła im w dobrym stanie dotrwać do obecnych czasów. Dawniej praca introligatora wykonywana była w całości własnoręcznie, wymagała dużej precyzji i nie należała do najlżejszych. Na szczęście współczesny zakład introligatorski dysponuje urządzeniami umożliwiającymi dużo szybszą, sprawniejszą oprawę książek i materiałów produkowanych przez drukarnie. Różnorodne techniki łączenia stron i zwiększająca się liczba surowców wykorzystywanych do produkcji arkuszy i okładek pozwoliły na upowszechnienie usług introligatorskich.

Szukasz introligatorni w Warszawie? A może preferujesz introligatornię online? Znalazłeś się w dobrym miejscu! EuroPrintMedia - poza tworzeniem materiałów poligraficznych - zajmuje się oprawianiem książek i innych wydruków. Z niewielką pomocą Twoje wydruki mogą nie tylko nabrać dużo ciekawszego wyglądu, ale również zyskać zupełnie nową formę, która podniesie ich jakość. Poddanie materiałów oprawie korzystnie wpłynie na ich trwałość, a także znacząco zwiększy komfort późniejszego użytkowania. Właściwa oprawa książek zapewni im długowieczność!

Introligatornia - oprawianie książek w skórę i inne materiały

Introligatornia w Warszawie EuroPrintMedia kieruje ofertę zarówno do osób, które potrzebują masowej oprawy do książek - świeżo wydrukowanych egzemplarzy - jak i do kolekcjonerów, pasjonatów i bibliofilów, którzy posiadają jedną sztukę bardzo starej książki i pragną przywrócić świeżość, przedłużyć użyteczność. Zakład introligatorski to swoisty szpital dla książek, w którym drobne ubytki zostaną naprawione, a ulubiona powieść zyska drugie życie. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem, jak również szacunkiem wobec często bardzo starych, ocalałych z dawnych czasów egzemplarzy książek.

Proponujemy oprawianie książek w skórę i inne materiały. Możemy zszyć książkę nićmi, znacząco poprawiając jej trwałość, i to na długie lata. W połączeniu z twardą oprawą jest to świetny wybór w przypadku cennych albumów i reprintów. Ulubionej powieści odświeżysz życie poprzez okładkę twardą klejoną, bezszwową. Tego typu oprawa książek stanowi kompromis między jakością a ceną. Mamy też miękkie oprawy do książek - szyte i klejone. Miękkie oprawianie książek ma zastosowanie przede wszystkim w sytuacjach, w których książka ma trafić do wielu odbiorców i być często czytana.

Oprawianie prac dyplomowych - Warszawa lub online

Nasz zakład introligatorski specjalizuje się w oprawianiu wydruków różnych rodzajów. Bardzo popularne jest oprawianie prac dyplomowych, w końcu to unikalne świadectwa, które zostają z nami do końca życia i którymi chętnie chwalimy się przed bliskimi osobami. Estetyczne, trwałe i długowieczne dokumenty staną się dumną ozdobą z przeszłych czasów nauki uniwersyteckiej.

Wydruk broszur i oprawa broszurowa

Kolejna popularna usługa dostępna w naszej introligatorni w Warszawie to wydruk broszur wraz z ich oprawą. Proponujemy okładki twarde i miękkie, klejone i szyte. Chętnie wybierane są oprawa broszurowa ze skrzydełkami oraz spiralowana. Ta pierwsza pozwala na umieszczenie większej liczby informacji w folderze oraz zaznaczenie ostatnio czytanego fragmentu. Druga z kolei zapewnia wysoką trwałość broszury podczas masowego przeglądania, np. w sklepie (katalog meblowy) czy na targach (katalog z nowościami producenta). Funkcjonalna oprawa broszurowa ze spiralą sprawdzi się w katalogach, kalendarzach, notatnikach, biurkowych wizytówkach reklamowych.

Skorzystaj z introligatorni online lub odwiedź naszą placówkę zlokalizowaną w Warszawie. Czy interesuje Cię oprawianie książek posiadanych w kilku egzemplarzach, czy też masowo produkowanych broszur, zrealizujemy Twoje zlecenie szybko i profesjonalnie. Zapraszamy też na oprawianie prac dyplomowych w pojedynczych egzemplarzach.