Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Bloczki i etykiety

Etykiety samoprzylepne - etykiety na produkty spożywcze

W drukarni EuroPrintMedia realizujemy zamówienia na etykiety samoprzylepne szczególnego rodzaju - trwałe i efektowne etykiety na produkty spożywcze. Są one wyjątkowe chociażby dlatego, że muszą zostać wykonane z jednej strony rzetelnie pod kątem informacji o składzie czy właściwościach produktu, z drugiej trwale, by nie uszkodziły się od byle zadrapania, z trzeciej zaś estetycznie, w końcu powinny przyciągać wzrok odbiorcy. W większości przypadków etykiety produktów spożywczych odznaczają się niewielkimi rozmiarami, toteż wybór drukarni ma niebagatelne znaczenie - druk musi być czytelny, wysokiej jakości, odporny na rozcieranie.

Oferujemy między innymi:

  • etykiety na butelki soków, nektarów, innych napojów - zarówno szklane, jak i plastikowe,
  • etykiety na słoiki z żywnością długoterminową, np. gotowymi obiadami,
  • etykiety na wino, które nie niszczeją podczas długiego leżakowania w piwnicy,
  • etykiety na nalewki, nieblaknące nawet po wielu miesiącach czy latach stania w barku,
  • etykiety na przyprawy i dodatki spożywcze,
  • etykiety na przetwory owocowe, warzywne, roślinne, mięsne,
  • etykiety na miód odporne na promieniowanie UV,
  • etykiety do roślin kulinarnych, np. bazylii czy oregano,
  • etykiety na alkohol niskoprocentowy, np. piwo,
  • etykiety na wódkę weselną - przygotowane specjalnie na tę niepowtarzalną okazję.

Etykiety do segregatorów, etykiety do ubrań

Oczywiście realizujemy także zlecenia na etykiety samoprzylepne inne niż etykiety spożywcze. Przyjmujemy zamówienia na etykiety produktów kosmetycznych i gospodarczych, etykiety na segregatory i akcesoria biurowe, etykiety do ubrań, etykiety na opakowania budowlane i remontowe. Jeśli interesuje Cię etykieta na produkt innego rodzaju, skontaktuj się z nami - odwiedź siedzibę drukarni w Warszawie, zadzwoń lub wyślij e-mail.

W zależności od rodzaju etykiety do druku korzystamy z innego, właściwego dla niej rodzaju druku. Oferujemy druk offsetowy, cyfrowy, sitodruk. Za każdym razem etykieta na produkcie jest trwała, czytelna i estetyczna.

Etykiety z logo firmy i etykiety z imionami

Warto wiedzieć, że współpracujemy nie tylko z firmami. Chętnie przyjmujemy zlecenia również od osób prywatnych. Potrzebujesz etykiety z logo firmy, którą dopiero zakładasz i chcesz rozpropagować za pomocą bilecików dołączanych do upominków? A może potrzebujesz przygotować etykiety z imionami na wesele, rocznicę lub inną imprezę?

Etykiety na produktach i etykiety z własnym nadrukiem to tylko dwie z wielu możliwości. Pomyśl o oznaczaniu miejsc - realizujemy chociażby etykiety do szatni (przedszkole, szkoła, świetlica). Przepiękne, ozdobione obrazkami etykiety z imionami uczynią przedszkole jeszcze weselszym miejscem. Analogicznie do etykiet do przedszkola możesz wykorzystać etykiety samoprzylepne w bibliotece, warsztacie samochodowym, salonie kosmetycznym.

Zleć nam etykiety do wydruku i ciesz się najwyższą jakością. Przyjmujemy zlecenia na etykiety do drukowania w dużych ilościach, również cyklicznie, a także jednorazowo i w ograniczonej liczbie, np. na konferencję.