Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Bloczki i etykiety

Etykiety do bloczków

Aby dać Klientom możliwość zapoznania się ze składem lub właściwościami danego produktu na opakowaniach, najczęściej umieszcza się etykiety. Ich powierzchnia na ogół jest niewielka, dlatego aby treść pozostawała czytelna dla odbiorcy, ważny jest przemyślany projekt, a także zastosowanie wysokiej jakości druku.

Sitodruk, offsetowy lub cyfrowy, druk etykiet do bloczków

W zależności od specyfiki zamówienia, etykiety, które tworzymy dla naszych Klientów, powstają z wykorzystaniem zróżnicowanych metod – druku offsetowego, cyfrowego oraz sitodruku. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu naszej drukarni Klienci mogą mieć gwarancję, że na opakowaniach ich produktów znajdą się materiały dopracowane w najmniejszym szczególe.

Druk etykiet do firmowych i wizerunkowych bloczków

Realizujemy także zamówienia na bloczki firmowe z nadrukami w różnych formatach. Dla wielu przedsiębiorstw tego typu materiały stanowią ważny element systemu identyfikacji wizualnej, przeznaczony zarówno jako upominek dla klientów czy partnerów biznesowych, jak i wykorzystywany przez samych pracowników do sporządzania notatek. Zapraszamy do współpracy z EUROPRINT MEDIA!