Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Kopiowanie płyt CD i DVD

Kopiowanie (duplikacja) to najlepsza metoda zapisywania danych na płytach CD i DVD w nakładach, które nie przekraczają kilkuset sztuk a klientowi zależy na ekspresowym tempie wykonania.

Płyta nagrywalna (CD-R lub DVD-R) produkowana jest jako „czysty nośnik” na której dopiero użytkownik nagrywa własną treść. Taka płyta oznaczona jest literką „R” od słowa recordable – nagrywalna.

Kopiowanie wykonujemy na firmowych duplikatorach wykorzystując najlepszej jakości płyty znanych i sprawdzonych producentów.

Nagrywamy płyty:

  • CD-R
  • DVD-R 5
  • DVD-R 9
  • MINI CD-R
  • Mini DVD-R

Nadruk na płytach: cyfrowy UV, offset, sitodruk.

Zalety:

  • szybkość realizacji
  • niskie nakłady
  • personalizacja małych partii płyt
  • nagrywanie w miarę potrzeb
  • atrakcyjne ceny

Kopiowanie płyty DVD

Masz film z wesela i chcesz go podarować swoim gościom? Nagranie z komunii dziecka ma trafić do całej rodziny? A może chcesz podzielić się z najbliższymi innym ciekawym wydarzeniem zarejestrowanym na płycie DVD? Kopiowanie/duplikacja to jeden z najpopularniejszych i najtańszych sposobów na powielanie zawartości nośnika, chętnie wybierany zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej drukarni.

Szybka kopia płyty DVD

Sam proces kopiowania płyt DVD, dzięki nowoczesnym urządzeniom, jakie posiadamy, odbywa się błyskawicznie, dając doskonałe efekty, zwłaszcza jeśli potrzebnych jest kilkaset duplikatów. Dodatkowo – oferujemy personalizację naszych realizacji, dzięki czemu kopie płyt mogą stanowić doskonałą pamiątkę lub stać się wpadająca w oko wizytówką firmy. Nie masz czasu powielać nagrań w domowym zaciszu? Chcesz szybko i skutecznie zyskać wiele płyt z tą samą zawartością? Wybierz kopiowanie DVD.

Kopiowanie płyt CD na każdą kieszeń

Nagrałeś fascynujący cover utworu? Twój uczeń wygrał konkurs wokalny, a może po prostu chcesz podarować Twojej rodzinie płytę CD z playlistą, na której znajdą się utwory, które znaczą dla Was naprawdę dużo? Dzięki kopiowaniu płyt CD, które oferujemy możesz uniknąć czasochłonnego nagrywania piosenek domowym sposobem. Nowoczesne duplikatory, z których korzystamy, a także wysokiej jakości używane do tego procesu płyty pozwolą Tobie i Twoim bliskim cieszyć się czystym brzmieniem ulubionych dźwięków.

Zamów kopiowanie płyt CD i DVD już dziś

Chcesz podzielić się filmami lub nagraniami audio z większą liczbą osób? Nie masz czasu ani ochoty zajmować się chałupniczo powielaniem zawartości płyt? Postaw na profesjonalne kopiowanie z użyciem wysokiej jakości urządzeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą drukarnią – z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy korzystne ceny.