Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

O nas

  • Wszystkie pokazane prace są własnością klientów i służą wyłącznie do prezentacji.

    Wszystkie pokazane prace są własnością klientów i służą wyłącznie do prezentacji.

Europrint Media istnieje od 2003r. Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji ekskluzywnych opakowań kartonowych typu: digipack, unipack, obwoluta, box. Od lat współpracujemy z branżą wydawnictw audio-video i tłoczniami płyt CD i DVD. Mamy również spore grono klientów indywidualnych. Jest to tylko wycinek naszych możliwości, ponieważ oferujemy pełny asortyment usług poligraficznych i introligatorskich - od wizytówek do niskonakładowych książek w oprawie twardej i klejonej włącznie. 

Naszemu Klientowi zaoferować możemy również produkcję zapisanych nośników optycznych CD / DVD oraz pozostałych wyszczególnionych w ofercie, a także kopiowanie danych na nośnikach pamięci typu USB oraz kartach pamięci. Nasza najnowsza oferta dostosowana specjalnie do Państwa potrzeb to produkcja gadżetów i artykułów promocyjno-reklamowych.

Naszym atutem jest kompleksowa obsługa klienta - od przygotowania projektu zleconej pracy poprzez produkcję i takie etapy jak druk i dalsze procesy wykończeniowe, aż do dostarczenia gotowego, często wysoce przetworzonego produktu pod wskazany adres własnym transportem lub kurierem. W naszej dotychczasowej działalności mieliśmy i mamy przyjemność współpracować z firmami: Abpol Company, Against Gravity, Big Blue Records, Digipres, E.A.R.-Europejska Agencja Reklamowa, Fonografika, Fundacja Wspieram, 4ever MUSIC, Generali, GM Records, Mayflay, Megaus, Muzik Sfera, Optimal Media, OWEOB Promocja, Primedio, Ryszard Music, Sony BMG Music, UNIVERSUM Fabryka Multimediów, Vegart, Wydawnictwo Edukacyjne PARPAMEDIA, XDISC Polska i inne.

W latach 2004-2008 produkowaliśmy opakowania na płyty CD/DVD dla Radiowej Agencji Fonograficznej Polskiego Radia S.A. poprzez współpracę z jedną z tłoczni. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, przystępne ceny i terminowość dostaw.