Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Poligrafia

Rozwój drukarstwa sprawił, iż możliwe było dotarcie do większych mas ludzi z dostarczaną prasą. Szczególnie poligrafia nabrała znaczenia w takich dużych miastach, jak na przykład Londyn czy Nowy Jork, czyli miejscach, gdzie były duże skupiska ludności. Czym ona jest? Jest to nic innego, jak jedna z dziedzin techniki, w której zakresie leży wytwarzanie druku. Kiedyś prym w tym kierunku wiodła prasa, obecnie drukuje się o wiele więcej, na przykład ulotki, wizytówki... innymi słowy poligrafia służy również elementom kampanii promocyjnych.

Poligrafia kiedyś i dziś

Klasyczny druk, chociaż nadal stosowany, jest coraz bardziej wypierany przez swoją cyfrową odmianę. Wynika to z komputeryzacji wszystkich dziedzin życia człowieka, w tym właśnie drukarstwa. Komputeryzacja pozwala na bardziej precyzyjne nanoszenie różnego rodzaju grafik czy tekstu na wykorzystywany materiał. Pozwala również na usprawnienie procesów, które związane są z drukowaniem, na przykład ulotek, wizytówek, katalogów czy innych elementów kampanii promocyjnej przedsiębiorstwa.

Usługi drukarskie w Europrint Media

W ramach naszej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą poligraficzną dla firm. Na przykład zajmujemy się tworzeniem atrakcyjnych opakowań na płyty DVD i CD, a także nanosimy grafiki na opakowania kartonowe czy koperty. Ponadto korzystając z naszych usług możesz liczyć na usługę wydrukowania doskonale prezentującego się plakatu, kalendarza lub gazetki. Dodatkowo zajmujemy się poligrafią wielkoformatową, co oznacza, że bez problemu zrealizujemy zamówienie na duży baner lub billboard.

Nowoczesny park maszynowy

Nie zatrzymujemy się w miejscu, na wyposażeniu posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym dostarczamy naszym Klientom zamówienie o prawdziwie wysokiej jakości i rozdzielczości druku. Posiadamy maszyny, które z powodzeniem można wykorzystać do nakładania grafik i tekstów nawet na opakowania o niestandardowych kształtach. Wykorzystywana przez nas technologia drukarska sprawia, że indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, to się przekłada na naszą elastyczność - chętnie podejmiemy wyzwanie, dzięki któremu możesz cieszyć się doskonałymi ulotkami, katalogami, gazetkami i wieloma innymi produktami.