Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Okładki

Popularne powiedzenie mówi, że nie należy oceniać książki po okładce, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że jej głównym zadaniem jest nie tylko informować o zawartości, ale przede wszystkim intrygować i przyciągać wzrok. Głęboko wierzymy, że o skuteczności okładki decydować może nie tylko to, co się na niej znajduje, ale również to jak została wykonana.


Nasza drukarnia z Warszawy dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia nam tworzenie materiałów poligraficznych, zarówno metodą offsetową jak i cyfrową, a także sitodrukiem. Bogate zaplecze introligatorskie oraz wykorzystanie różnych technik uszlachetniania druku pozwalają nam na dodawanie detali, dzięki którym nasze wyroby prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Powierzając nam realizację zlecenia, mają Państwo gwarancję, że okładka płyty lub książki wyróżniać będzie się grafikami o dużej szczegółowości, przejrzystością tekstu oraz wysokiej jakości papierem i z pewnością przykuje uwagę potencjalnych nabywców na półce w sklepie.