Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Metody nadruku

Działamy jako drukarnia cyfrowa i offsetowa oferując wsparcie poligraficzne w wielu działaniach, poczynając od materiałów informacyjnych po różnego rodzaju druki reklamowe. Tak bogate możliwości realizacji są zasługą stosowania przez naszą drukarnię różnych metod nadruku. Do popularnych technik należy offset i druk cyfrowy, ale realizujemy także techniką sitodruku i zlecenia wielkoformatowe. Dzięki takiej różnorodności możemy wykonać nadruk na opakowaniach, na kartonie, na foliach, jak też na standach, banerach reklamowych i wielu innych materiałach.

Chętnie podpowiadamy naszym Klientom jaka metoda będzie najbardziej odpowiednia do danej realizacji. Bierzemy przy tym pod uwagę rodzaj wydruku oraz wielkość nakładu. Dzięki temu możemy dopasować cenowo i jakościowo technikę do oczekiwań Klientów. Dobór metody zależy także od przeznaczenia – w przypadku dużych banerów, które zostaną zamontowane na ogrodzeniach lub w innych miejscach polecamy np. druk wielkoformatowy, zaś przy zaproszeniach ślubnych – polecamy metodę cyfrową. Realizujemy zlecenia z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic.

 • Druk cyfrowy

  Stosujemy metodę cyfrowego wydruku, która bardzo dobrze sprawdza się w przypadku mniejszych nakładów i szybkich terminów realizacji, druk następuje bezpośrednio z dostarczonego pliku z pominięciem matryc drukarskich.. Wadą może być ograniczony format arkusza wydruku do A3+, 450x320 mm i jakość nieznacznie odbiegająca od techniki offsetowej szczególnie przy pełnych kryciach czyli aplach.

 • Druk offsetowy

  Realizujemy usługi druku offsetowego, który bardzo dobrze sprawdza się przy dużych nakładach serii i dużym formacie arkusza, nawet do B0, 1000x1400 mm. Ponadto ta metoda daje możliwość stosowania kolorów znajdujących się poza standardową paletą CMYK, np. złotego lub srebrnego i kilkuset innych kolorów specjalnych wg numeracji pantone.

 • Druk wielkoformatowy

  Jesteśmy w stanie przygotować wydruk wielkoformatowy do szerokości 5 m. Jako podłoże możliwe jest zastosowanie m.in. folii, banerów, papieru, płótna (także z oczkowaniem), siatki mesh. Technika sprawdza się przede wszystkim przy plakatach i reklamach.

 • Sitodruk

  Umożliwiamy wykonanie nadruku techniką sitodruku, który cechuje wysoka odporność na czynniki atmosferyczne. Metoda druku w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych pozwala na uzyskanie całkowitego lub częściowego krycia oraz zastosowania nie tylko standardowych kolorów, ale też metalicznych, brokatowych, fluorescencyjnych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matryce.