Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Opakowania na płyty

Opakowanie na płyty

Odpowiednie kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w zakresie produkcji różnego rodzaju opakowań – m.in. digipack, unipack czy box – pozwoliło nam bardzo dobrze poznać potrzeby i preferencje naszych Klientów. Biorąc pod uwagę wszelkie stawiane nam wymagania, dostarczamy produkty najwyższej jakości. Co więcej, zajmujemy się również wytwarzaniem nośników CD oraz DVD. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór opakowań na te płyty. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się sam, co możemy Ci zaproponować!

Koperty na CDkartonowe, foliowe, papierowe i nie tylko

Realizując druk płyt CD i DVD proponujemy w naszym asortymencie gotowe opakowania na tego rodzaju nośniki. Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości opakowania na płyty różnego typu, np. digipack, unipack, koperta, opakowania kartonowe, foliowe czy też boxy. Wszystkie z nich wyróżnia wytrzymałość, solidne wykonanie oraz funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Znajdziesz w niej m.in.:

  • koperty papierowe z bez nadruku z okienkiem;

koperty-papierowe koperty-papierowe2

  • koperty foliowe bez nadruku z paskiem kleju lub bez;

koperty-foliowe

  • koperty kartonowe z nadrukiem – stanowią jeden z najpowszechniej wybieranych rodzajów opakowania płyt CD i DVD. Umożliwiamy naniesienie nadruku na całą powierzchnię koperty, jedno – lub dwustronnie.

koperty-foliowe

  • digipacki – to popularne rozwiązanie łączy w sobie funkcjonalność kartonowej okładki z wytrzymałością plastikowej tacki /tray/. Dostępne są w formacie CD 140x125 mm i w formacie DVD 136x187 mm z możliwością dowolnego zadruku obwoluty.

digipackidigipacki-2

  • unipacki – to z kolei wariant ekonomiczny okładki kartonowej w pełni zadrukowanej bez tacki tray, świetnie sprawdzają się przy dołączaniu płyt do magazynów, katalogów, itp.

unipacki

  • pudełka – wybierane z uwagi na wytrzymałość i wysoką ochronę zawartości. Proponujemy pudełka plastikowe z poligrafią w kilku różnych wariantach np. standart CD 141x124x10 mm /javel case/ lub Slim 141x124x5 mm a także do płyt DVD tzw. DVDbox standard 135x190x15 mm lub Slim 135x190x7 mm

pudelkapudelka2

  • obwoluty – w naszej drukarni wykonujemy także obwoluty zgodnie z życzeniem Klienta. Przygotowujemy je stosując się do przekazanych nam projektów – możemy realizować różne wymiary.
  • boxy – to bardzo atrakcyjna forma, umożliwiająca przechowywanie 1 lub 2 płyt w jednym opakowaniu. Możemy spersonalizować w pełni przód, jak i tył boxu.

boxy

  • i wiele innych – jako doświadczona drukarnia chętnie podejmujemy się także nietypowych zleceń.