Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Konfekcja towaru - pakowanie paczek dla Ciebie i Twoich klientów

Profesjonalna usługa konfekcjonowania w EuroPrintMedia to propozycja przede wszystkim dla właścicieli sklepów oraz indywidualnych sprzedawców. Konfekcjonowanie oznacza pakowanie paczek w taki sposób, aby były gotowe do sprzedaży lub wysyłki w momencie, w którym je otrzymasz. Oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał kupować półproduktów: opakowań, tasiemek, taśm klejących, wypełniaczy opakowań itd.

Konfekcjonowanie - co to jest?

Co ważne, konfekcja towaru oznacza nie tylko włożenie przedmiotów do opakowań i zabezpieczenie przed uszkodzeniem. To skomplikowany proces łączący działania ręczne i maszynowe. Należy tu wymienić nanoszenie na opakowania kodów kreskowych i innych oznaczeń, etykietowanie produktów i uzupełnianie takich informacji, które nie znalazły się na etykiecie, maszynowe pakowanie w folie, przepakowywanie towarów z jednych pudełek do innych, właściwych. Warto wiedzieć, że profesjonalna usługa konfekcjonowania obejmuje także współuczestniczenie w akcjach marketingowych i konkursach. Podczas pakowania paczek EuroPrintMedia doda Twoim klientom gratisy lub próbki zgodnie z Twoim poleceniem.

Usługa konfekcjonowania w EuroPrintMedia

Chętnie przejmiemy od Ciebie pakowanie paczek, byś skupił się na sprzedaży, marketingu i rozwijaniu relacji z klientami, np. w social media. Wykonywana przez nas profesjonalna konfekcja towaru uatrakcyjni oferowane przez Ciebie przedmioty, wyposaży je w niezbędne informacje, a także dobrze zabezpieczy na drogę - do wysyłki. Pakowanie paczek nie obejmuje ingerowania w same produkty, dlatego nie musisz się obawiać, że staną się niezgodne z opisem umieszczonym w Twoim sklepie.

Konfekcjonowanie, pakowanie produktów - zalety

  1. Dzięki konfekcji towaru przez EuroPrintMedia oszczędzasz czas - otrzymujesz produkt gotowy do sprzedaży.
  2. Powierzając pakowanie paczek firmie zewnętrznej, możesz skupić się na swoich klientach.
  3. Usługa konfekcjonowania oszczędza Twoje pieniądze - nie musisz kupować półproduktów.
  4. Zlecając konfekcjonowanie nam, nie potrzebujesz dodatkowych pomieszczeń do pakowania paczek ani pracowników fizycznych, którzy by się tym zajmowali.
  5. Sprzedaż w Twoim sklepie jest płynna i wysokiej jakości.
  6. Wysyłanie gotowych paczek odbywa się błyskawicznie - klienci są zadowoleni.

Wybierz konfekcję paczek w EuroPrintMedia!