Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Drukarnia

Drukarnia Europrint Media – Warszawa

Działamy w branży poligraficznej, świadcząc usługi przede wszystkim dla Klientów biznesowych. Istotnym segmentem naszej oferty jest produkcja i druk opakowań. Do tego celu wykorzystujemy między innymi druk cyfrowy, offsetowy i sitodruk, a także techniki jego uszlachetniania w postaci lakierowania UV, foliowania i złocenia. Produkcję opakowań opieramy na wykorzystaniu dobrego gatunkowo kartonu. Przygotowujemy pudełka, standy z tektury litej, mikrofali oraz kartonu. Ponadto zapewniamy bardzo szeroki asortyment druków.

Druk opakowań w drukarni Europrint Media – szybka realizacja zleceń oraz wysoka jakość stosowanych materiałów

Ofertę poligrafii wzbogacamy o usługi introligatorni, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksowe rozwiązania dla branży przemysłowej, kosmetycznej, medycznej, jak również firm z innych gałęzi gospodarki. Nasze produkty bardzo dobrze sprawdzają się bowiem jako nośniki treści reklamowych oraz informacyjnych. Wszystkie produkty realizujemy zgodnie z przekazanym nam zleceniem, a te przyjmujemy z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, Mazowsza i również całego kraju. Przykładowe efekty naszych prac mogą Państwo zobaczyć w portfolio.

Warszawa: drukarnia, którą warto wybrać

Jesteśmy na rynku już od 2003 roku, co daje nam długi staż pracy i duże doświadczenie w branży drukarskiej. ów długoletni staż jest czasem, w którym rozwijaliśmy firmę, pozyskiwaliśmy Klientów i szlifowaliśmy usługi. Dzięki niemu dziś możemy poszczycić się wartościami takimi jak najwyższa jakość druku i projektu końcowego, szeroki zakres technologii druku, szeroki zakres rodzajów realizacji i zamówień. Okładki, foldery, katalogi, wizytówki, ulotki, plakaty, etykiety, banery i billboardy, uszlachetniane wydruki, opakowania na płyty czy pudełka ozdobne - wszystko to znajduje się w jednym miejscu, właśnie u nas. Nieważne, czy Klientowi potrzebna jest drukarnia cyfrowa czy też drukarnia offsetowa bądź sitodrukowa - jesteśmy każdą z nich.

Drukarnia internetowa - wygodna i szybka

Klienci znajdują nas po hasłach "drukarnia Warszawa" i "drukarnia Mazowsze", ponieważ to właśnie na tym terenie świadczymy usługi najczęściej. Natomiast warto pamiętać, że dzięki drukarni internetowej i przyjmowaniu zleceń online jesteśmy w stanie podejmować się realizacji projektów nie tylko w Warszawie i okolicach. Przyjmujemy zamówienia i realizujemy zlecenia z całej Polski. W wygodnym formularzu zamówienia określa się parametry takie jak rodzaj druku (druk offsetowy, opcja druku cyfrowego czy sitodruku), drukowanie na kolorze innym niż biały, parametry graficzne, termin realizacji zamówienia, oprawa (pakowanie). Na początku formularza podaje się też dane firmowe.

Portfolio - świadectwo jakości drukarni internetowej

Jakie realizacje ma nasza drukarnia cyfrowa? Jak sprawdza się jako drukarnia offsetowa? Nasze foldery, katalogi, projekty poligraficzne i inne materiały znajdują się w zakładce z portfolio, w której na Klienta czeka przegląd przykładowych prac. Można podejrzeć efekty naszych usług przed złożeniem zamówienia na druki książek czy inne wydruki. Z dumą prezentujemy przede wszystkim liczne okładki płyt - zobacz je koniecznie. Natomiast jeśli szukasz innego rodzaju usług, których nie znalazłeś w portfolio, napisz do nas. Pokażemy Ci przykładowe realizacje: druk cyfrowy, druk offsetowy, druk solwentowy lub dowolny inny druk.

Szybkie terminy, duże możliwości - drukarnia (Warszawa)

Zlecenia przyjmujemy natychmiast, a projekty wykonujemy bardzo szybko. Klienci doskonale wiedzą, że mogą nam zaufać i zlecić prace nawet z krótkim deadlinem - tak zwane "zlecenia na wczoraj". Jesteśmy elastyczni i przystępujemy do współpracy z firmami działającymi w różnych branżach, również artystycznej i kreatywnej. Raz drukujemy bardzo duże nakłady (wizytówki, ulotki, naklejki), innym razem przygotowujemy wydruk wielkoformatowy (plakaty, billboardy). Jesteśmy zatem gotowi na każdego Klienta. Wszystkim oferujemy wysoką jakość wydruku, wydruk różnego rodzaju i niskie ceny w stosunku do jakości realizacji. Oczywiście dostawa także jest szybka i wygodna. Zapraszamy!

  • Oferta

    Naszą działalnością jest kompleksowa obsługa poligraficzna od projektu /własne studio graficzne/ poprzez druk, introligatornię, procesy wykończeniowe aż po dostarczenie gotowego produktu.

  • Specyfikacja

    Specyfikacje / Druk offsetowy * Specyfikacje / Druk cyfrowy * Specyfikacje/Druk szerokoformatowy 

  • Portfolio

    Zamieszczone materiały zdjęciowe są własnością producentów i służą wyłącznie do prezentacji