Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Porfolio

Zebranie prac w jeden katalog jest dla każdego artysty szansą nie tylko na zaprezentowanie swojej twórczości, ale także prześledzenie rozwoju, jaki udało mu się osiągnąć. Umieszczone na naszej stronie portfolio powstało dokładnie w tym samym celu. Aby móc jednocześnie pochwalić się naszym dotychczasowym dorobkiem, ale też zdobywać nowe doświadczenia i móc stale pracować nad podnoszeniem jakości usług.


W czasie naszej działalności mieliśmy okazję do współpracy z wieloma różnymi klientami, dokonując dla nich realizacji z najrozmaitszych dziedzin. W oparciu o ich szczegółowe wytyczne tłoczyliśmy między innymi płyty z filmami, albumy muzyczne oraz encyklopedie cyfrowe. Tworzyliśmy zarówno materiały, które dodawane były jako gratisy do czasopism jak i okazałe, wielopłytowe edycje kolekcjonerskie. Niezależnie od projektu dokładaliśmy wszelkich starań, aby nadruk prezentował się profesjonalnie, odpowiednio oddawał charakter płyty i podnosił jej atrakcyjność w oczach przyszłego użytkownika. Dzięki bogatemu zapleczu technicznemu, którym dysponuje nasza tłocznia, metody produkcji jesteśmy w stanie dopasować ściśle do oczekiwań klienta, między innymi do grafik, które mają zostać umieszczone na krążkach. Na każdym etapie realizacji służymy również fachowymi wskazówkami.

Chociaż to właśnie płyta CD jest najważniejszym elementem, nie można zapominać o wszystkich elementach, które jej towarzyszą, czyli opakowaniu oraz dołączonych do niego materiałach graficznych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem drukarskim, dzięki któremu każdą wytłoczoną przez siebie płytę jesteśmy w stanie otoczyć wysokiej jakości oprawą. Często to właśnie od ciekawej, przyciągającej uwagę okładki zależy, czy klient zdecyduje się na zakup albumu, warto więc zadbać o to, by wydawnictwo wyróżniało się na sklepowej półce. Mamy na to dziesiątki sprawdzonych sposobów.

W poniższej galerii mogą Państwo zobaczyć niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów.
Zamieszczone materiały zdjęciowe są własnością producentów i służą wyłącznie do prezentacji