Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę dla Ciebie.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Oferta

Drukarnia online Warszawa Żoliborz - nasza oferta

Dzięki nowoczesnym urządzeniom, którymi dysponujemy, a także doświadczonej kadrze pracowników, w naszej drukarni online, z siedzibą na warszawskim Żoliborzu, wykonujemy szereg różnych produktów - zgodnie z odmiennymi potrzebami i oczekiwaniami klientów. W skład naszej oferty wchodzą m.in. drukowanie okładek do płyt CD, druk katalogów, druk na opakowaniach kartonowych, drukowanie wizytówek, kopert z nadrukiem i kalendarzy, drukowanie plakatów i gazetek. Ponadto drukujemy billboardy i banery reklamowe.

Jako internetowa drukarnia opakowań kartonowych, ulotek i innych wymienionych w ofercie produktów wykorzystujemy różne rodzaje druków, m.in. cyfrowy, offsetowy, wielkoformatowy. Używamy również metody sitodruku – daje możliwość naniesienia autorskich projektów na zróżnicowane materiały.

Co więcej, dzięki urządzeniom introligatorskim możemy wykonać różnego rodzaju oprawy (np. zeszytową lub klejoną), bigowanie, kaszerowanie, sztancowanie czy falcowanie. Zajmujemy się także oprawami ręcznymi, które wymagają np. dokładniejszego, ręcznego klejenia.

Nasza internetowa drukarnia w Warszawie dysponuje rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwala na bardzo szybką pracę i wykonanie nawet ogromnych nakładowo i niestandardowych projektów.

Sprawdź pełną ofertę naszej drukarni online. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji mailowo i telefonicznie. Do usłyszenia!

Drukarnia offsetowa, drukarnia cyfrowa - Warszawa EuroPrintMedia

Nasza drukarnia online specjalizuje się w druku różnego rodzaju. Jeżeli poszukujesz drukarni offsetowej, sprawdzimy się doskonale. Także jeśli potrzebna jest Ci drukarnia cyfrowa w Warszawie bądź okolicach, możesz udać się właśnie do nas. Ponadto oferujemy druk wielkoformatowy i sitodruk. Wypełnij formularz zamówienia i zaznacz, która opcja jest tą najlepszą dla Ciebie!

Drukowanie okładek do płyt CD, drukowanie ulotek i reszta asortymentu

Internetowa drukarnia w Warszawie EuroPrintMedia przygotowała szeroką ofertę realizacji, aby żadna osoba, która trafi na naszą stronę, nie wyszła z pustymi rękoma. Poniżej zaprezentowaliśmy zakres prac, których podejmiemy się na Twoje zlecenie:

  • drukowanie okładek do płyt CD i DVD - w skład tej usługi wchodzą opcje takie jak koperty kartonowe, digipacki, unipacki, pudełka, obwoluty, boxy. Możesz zamówić wszystkie bądź wybrane. Jeśli zaś interesuje Cię stworzenie okładek na płyty CD w niestandardowych formach, zaznacz to w formularzu zamówienia lub skontaktuj się z nami - przygotujemy spersonalizowaną ofertę,
  • drukowanie wizytówek, papierów firmowych, kopert z nadrukiem, teczek firmowych - ta opcja skierowana jest przede wszystkim do właścicieli firm oraz osób zarządzających organizacjami. Jeżeli chcesz mieć estetyczne, ujednolicone umowy, regulaminy, wizytówki, teczki i papeterię firmową, zamówisz je właśnie w naszej drukarni online,
  • duże nakłady - drukowanie: ulotki, okładki, foldery, plakaty - zajmujesz się organizacją wydarzeń kulturalnych? Chcesz zareklamować swoją firmę? Wydajesz własną książkę lub folder informacyjny i interesuje Cię drukowanie książek (Warszawa, okolice lub online)? Zachęcamy do wybrania właśnie naszej drukarni - specjalizujemy się w tych projektach,
  • druk katalogów, broszur, kalendarzy, gazetek - tutaj również w grę wchodzą duże nakłady, choć niekoniecznie. Jeżeli chcesz przygotować kalendarze dla pracowników lub katalogi na targi firm, zgłoś się do nas - stawiamy na wysoką jakość wydruku i szybko realizujemy zlecenia,
  • drukowanie naklejek, etykiet, bloczków - kolejna oferta skierowana przede wszystkim do firm i organizacji. U nas otrzymasz nie tylko wydruk wysokiej jakości, ale także dobrze trzymający klej,
  • druk pudełek i opakowań kartonowych, standów z tektury litej, mikrofali lub kartonu - podejmujemy się również tego typu niestandardowych i większych projektów. To idealna opcja chociażby dla producentów, którzy chcą wyróżnić swój produkt na rynku,
  • drukowanie banerów i druk billboardów - jeżeli istnieje cokolwiek, co ogranicza nasze realizacje, na pewno nie jest to wielkość projektów. Regularnie przyjmujemy zamówienia na wydruk banerów i billboardów, które zdarza Ci się mijać na ulicach.

Uszlachetnianie druków, uszlachetnianie papieru

Dodatkowe usługi świadczone w naszej drukarni online to uszlachetnianie druków: lakierowanie UV, foliowanie, złocenie.

Introligatornia - Warszawa Żoliborz

Jeżeli potrzebujesz usług introligatorskich, u nas otrzymasz pomoc w zakresie falcowania, bigowania, sztancowania, tłoczenia, oprawy: zeszytowej i klejonej, kaszerowania. Wykonujemy również zróżnicowane prace introligatorskie wymagające precyzji i ręcznego klejenia - zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Do każdej z usług znajdujących się w naszej ofercie proponujemy konfekcjonowanie, pakowanie, transport i logistykę - to atut zwłaszcza dla osób mieszkających poza Warszawą. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Czekamy na wiadomość właśnie od Ciebie!