Kontaktieren Sie uns, wir werden das Angebot für Sie anpassen.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Tłoczenie płyt

 • Tłoczenie płyt CD

  Samo stworzenie profesjonalnie wyglądającej płyty CD jest bardzo szybkim procesem...

 • Tłoczenie płyt DVD

  Format DVD został wynaleziony w roku 1995 i początkowo służyć miał głównie zapisowi cyfrowemu materiałów wideo...

 • Specyfikacja

  PŁYTA CD PŁYTA MINI CD WIZYTÓWKA CD PŁYTA DVD5 PŁYTA DVD9 PŁYTA DVD10 PŁYTA Blu-ray FORMATY PŁYT

 • Nadruk

  Offset Sitodruk Nadruk cyfrowy

 • Proces produkcyjny

  Korzystamy z profesjonalnych, nowoczesnych wtryskarek, obsługiwanych przez doświadczonych pracowników, dzięki temu proces produkcyjny, jaki przechodzą płyty DVD i CD jest wykonywany bardzo szybko, nawet przy ich bardzo dużych liczbach, na skalę przemysłową.

  Mamy możliwość wyprodukowania szeregu różnych pojemnościowo płyt CD i DVD, a nawet typu Blu-ray, na których można nagrać rozmaite treści audio czy wideo. Podczas procesu niezbędne jest również przygotowanie właściwych materiałów znajdujących się na płycie źródłowej, który pozwoli na odpowiednie zaplanowanie pracy i tłoczenia.

  Wykonujemy również odpowiedni authoring (polegający m.in. na dodaniu zabezpieczeń oraz zaprojektowaniu czytelnego menu), a także profesjonalny mastering. Ponadto, przeprowadzamy odpowiednią kontrolę jakości zamówienia, a następnie nanosimy wcześniej przygotowane nadruki oraz konfekcje automatyczne lub manualne. Ostatnim etapem procesu produkcyjnego jest odpowiednie zapakowanie przygotowanych materiałów.

  Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą – poniżej znajdują się dokładnie opisane usługi, których się podejmujemy. Sprawdź nasze możliwości z zakresu produkcji i tłoczenia płyt i skontaktuj się z nami – odpowiednio doradzimy i pomożemy.

 • Porfolio

  W poniższej galerii mogą Państwo zobaczyć niektóre ze zrealizowanych przez nas projektów.