Kontaktieren Sie uns, wir werden das Angebot für Sie anpassen.
tel. 505 114 380 * e-mail: euro@europrintmedia.com.pl

Introligatornia

Patrząc na stare książki docenia się niesamowity kunszt ich oprawy, bogate zdobienia, a przede wszystkim wytrzymałość, która pozwoliła im w dobrym stanie dotrwać do obecnych czasów. Praca introligatora wykonywana była w całości własnoręcznie, wymagała dużej precyzji i nie należała do najlżejszych.


Na szczęście współczesne pracownie introligatorskie dysponują urządzeniami, które umożliwiają dużo szybszą i sprawniejszą oprawę materiałów produkowanych przez drukarnie. Różnorodne techniki łączenia ze sobą stron, a także zwiększająca się ilość surowców wykorzystywanych do produkcji arkuszy i okładek pozwoliły na upowszechnienie tego typu usług.


Prócz tworzenia materiałów poligraficznych, nasza drukarnia z Warszawy zajmuje się także ich oprawianiem. Z niewielką pomocą Twoje wydruki mogą nie tylko nabrać dużo ciekawszego wyglądu, ale również zyskać zupełnie nową formę, która podniesie ich jakość. Poddanie materiałów oprawie korzystnie wpłynie na ich trwałość, a także znacząco zwiększy komfort późniejszego użytkowania.