Tłocznia

Wykonujemy usługi z zakresu personalizacji nośników danych. Tłoczenie płyt przeprowadzamy w oparciu o indywidualne preferencje naszych Klientów – zamieszczając na wierzchniej warstwie określone elementy. Posiadamy park maszynowy przystosowany do tłoczenia płyt CD oraz DVD w różnych formatach. Umożliwiamy także zastosowanie tej formy obróbki przy nośnikach Mini CD. Wykonujemy ponadto nadruki, które pozwalają na naniesienie kolorowej grafiki, logo, napisów, itp. Stosujemy przy tym sitodruk, druk cyfrowy bądź offsetowy.

Zapewniamy kompleksową ofertę naszym Klientom. Zajmujemy się między innymi produkcją i przygotowaniem materiałów do produkcji, a także formatowaniem płyt. Ponadto przygotowujemy stosowne opakowania dzięki czemu całość prezentuje się profesjonalnie. Jednocześnie chętnie wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Na podstawie konsultacji przygotowujemy produkt ostateczny.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przedsiębiorców z różnych branż, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb reklamowych i informacyjnych.
 • Specyfikacja

  PŁYTA CD PŁYTA MINI CD WIZYTÓWKA CD PŁYTA DVD5 PŁYTA DVD9 PŁYTA DVD10 PŁYTA Blu-ray FORMATY PŁYT

 • Nadruk

  Offset Sitodruk Nadruk cyfrowy

 • Proces produkcyjny

  Technologia tłoczenia to zaawansowany proces produkcji płyt na skalę przemysłową. Przebiega w bardzo dokładnych, wydajnych wtryskarkach.

 • Porfolio

  Zamieszczone materiały zdjęciowe są własnością producentów i służą wyłącznie do prezentacji